Як ся маєш, мамо? Як ся маєш, тату? Ви, мабуть собі гадаєте, що я - звичайнісіньке безмовне створіння, загорнуте у пелюшки, з динаміком, що увесь час працює на межі можливостей як у верхньому, так і у нижньому регістрах. Та насправді я щось набагато більше. Може, часом вас цікавить: про що думає цей малий? То розкажу вам. Я думаю про все, що оповідає ця книжка...і ще про багато-багато инших речей. Для моєї матусі, татуся, бабусі й дідуся...
Просіть і вам дастся; шукайте, і знайдете; стукайте, і вам відчинять. (Лк 11:9-10)
Sprzedaż książek prowadzona w ramach działalności nierejestrowanej, zgodnie z art. 5 ust. 1b ustawy o CEIDG. Wystawiam rachunki na życzenie.